Capital FM

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Latviešu hiti radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"Radio7

Capital FM ir Anglijas populārākā hitu radiostacija.

uzzināt vairāk

Par Capital FM London

Capital FM ir radiostaciju tīkls Apvienotajā karalistē, kas sastāv no 12 radio kanāliem, no kuriem zināmākais ir Capital FM London. Kopējā radiostaciju topā tā ierindojas 5. – 6. vietā. Pirmās pozīcijas ieņem BBC un “Heart” radiostaciju tīkli.

Šeit dzirdēsiet populārākos mūsdienu hitus pop mūzikā, RNB ar lielāku uzsvaru uz angļu mūziķu kompozīcijām nekā Latvijā dzirdamajās radiostacijās. Papildus tam varat klausīties DJ, kuriem angļu valoda ir dzimtā un tādējādi mēģināt uzlabot savas svešvalodu zināšanas. Līdzīga stila alternatīva Latvijā ir EHR.

Populāri raidījumi – Capital Breakfast, The Capital Weekender with MistaJam, The Capital Weekender with Coco Cole & Charlie Powell u.c.

Capital FM Latvijā

Arī Latvijā pirms vairākiem gadiem darbojās radiostacija ar nosaukumu “Capital FM”. Tās galvenā bāze bija Āgenskalnā, Rīgā, un skanēja 101.0 Mhz, vēlāk 94,9 Mhz. Ārpus Rīgas to vēl varēja klausīties Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Dobelē, Jūrmalā, Rīgas jūras līča piekrastē u.c. Vidzemē. Lai arī Capitalfm nebija ieguvis visas Latvijas apraides tiesības, tomēr spēja pulcināt gana lielu auditoriju. FM apraidē radio stacijas signāls aptvēra teritoriju, kas ļāva sasniegt aptuveni 1,2 miljonus Latvijas iedzīvotāju.

Nedaudz vēlāk Latvijas Capital FM pārtapa par Relax FM, kas šobrīd skan tikai internetā. Jaunajā veidolā radiostacija raida mierīgu un relaksējošu mūziku, ar nelieliem iestarpinājumiem (ziņas, reklāmas, informatīvas pārraides). Bijušo Capital FM frekvenci ir pārņēmuši EHR Latviešu hiti.

Kontakti

Jūs varētu interesēt arī Starfm, SWH Rock, Superhits, XO FM vai Top radio. Plašāka radiostaciju izvēle pieejama Radio.lv sākumlapā, bet pilns saraksts ir meklētājā.

samazināt