Divu krastu radio

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Latviešu hiti radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"Radio7

70. – 90.-to gadu populārākā mūzika. Daugavpils, Rēzeknes, Jēkabpils jaunumi un intervijas latviešu un latgaliešu valodās.

uzzināt vairāk

Par “Divu krastu radio”

Radiostacija “Divu krastu radio” sauklis ir “retro mūzika”.FM viļņos to varat klausīties Jēkabpils, Rēzeknes un Daugavpils apkārtnē latviešu valodā. Tas nozīmē, ka DKR simboliski savieno abas Daugavas puses.

Radiostacijas primārā auditorija ir cilvēki, kas dzīvo Daugavpils, Rēzeknes, Jēkabpils,  mazākā mērā Līvānu, Ludzas un citos apkārtējos novados. Intervijās uzsvars tiek likts uz Latvijas otras lielākās pilsētas pašvaldības un tās struktrūvienību amatpersonām un darbiniekiem. Tas ļauj vietējiem iedzīvotājiem iegūt plašāku informāciju par aktualitātēm Daugavpilī.

Klausītājiem, kas atrodas ārpus Daugavpils,  Jēkabpils un Rēzeknes vai vēlas izmantot 21. gs iespējas ir iespēja klausīties “Divu krastu radio” online tiešraidē internetā Radio.lv mājaslapā. Ja pārvaldāt krievu valodu un vēlaties zināt vairāk par Daugavpils norisēm, varat klausīties arī Alise Plus. Atslodzei varat paklausīties arī Latvijas radio 1, EHR un top radio (krieviski).

Radiostacijas translācijā intervijā reizēm tehnisku iemeslu dēļ notiek pārrāvumi. Šādās reizēs ir vērts nedaudz uzgaidīt, mēģināt klausīties FM viļņos vai atgriezties citu reizi, kad problēmas būs novērstas.

Divu krastu radio frekvences

Daugavpils 90.1 FM
Jēkabpils 96.9 FM
Rēzekne 89.4 FM

Programma

Detalizēta DKR radio programma publiski nav pieejama, līdz ar to atliek sekot līdzi tiešraidei. Daži no programmas elementiem:

  • Ziņas
  • Mūzika
  • Pilsētas jaunumi un intervijas
  • radiožurnāls “Pi myusu Latgolā”
  • Sarunas par Latgali
  • Eiropas ziņas
  • Latgale 900 sekundēs
  • Ar atgriešanos
  • Notikumu krustpunktā

Kontakti

Jūs varētu interesēt arī Skonto (latviski) un Retro FM un Skonto plus (abi krieviski) vai Latvijas radio1 vai Jēkabpils radio. Tāpat Radio.lv mājaslapā atradīsi arī daudzas citas radiostacijas no Latvijas un ārzemēm. Pilns saraksts pieejams meklētājā (skat. lapas augšpusē).

samazināt