Lounge FM

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Merkurs radio radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"crushfm

Mierīga un relaksējoša mūzika – lounge, chill formātā.

uzzināt vairāk

Par Lounge FM

Lēnas, atpūtai vai fonam piemērotas mūzikas cienītāji Latvijā ir gana daudz un šajā nišā cenšas iespraukties arī Lounge FM. Spriežot pēc reklāmām krievu valodā, tās primārā auditorija ir Latvijas krievvalodīgie, taču iestarpinājumi starp dziesmām tiek atskaņoti arī latviešu valodā.

Muzikālais repertuārs tiek atskaņots, galvenokārt, angļu valodā, ar atsevišķiem izņēmumiem. Primārais fokuss ir uz lounge, chill, regeju, kas ir patīkama pārmaiņa no aktuālo hitu radiostacijām, kas atskaņo prakstiski identisku saturu.

Auditorijas pētījumi, kas balstās uz aptaujām liecina, ka Lounge FM klausās aptuveni 6% jeb 90 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Priekš nišas radio stacijas tas ir gana ievērojami un, iespējams, tuvākajos gados viņu skaits vēl pieaugs.

Radiostacijas īpašnieki ir Mix News grupa, kurai Latvijā pieder arī vairākas citas krievu radiostacijas, t.sk. Baltkom, CrushFM un MixFM.

Lounge FM frekvences

FM viļņos radiostacija ir dzirdama Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē.

Internetā Loungefm skan un ir dzirdama visā Latvijas teritorijā un arī ārpus mūsu valsts robežām. Online tiešraidē to varat klausīties radiostacijas mājaslapā vai Radio.lv mājaslapā kopā ar citām radiostacijām.

Rīga 99.5 FM

Kontakti

Jūs varētu interesēt arī citas radiostacijas – Tev, MixFM, Relax FM vai kāda no reģionālajām radiostacijām – Latgales vai Kurzemes. Pilns radiostaciju saraksts ir pieejams sadaļā – radio.lv/az/

samazināt