Radio “Maestro”

*Pirms Maestro radio online tiešraides (35 sek.) var skanēt LR pašreklāma.

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Latviešu hiti radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"Radio7

Sagaidot maestro 85 jubileju, ir izveidots Raimonda Paula jeb maestro radio.

uzzināt vairāk

Šeit skan tikai un vienīgi Raimonda Paula dziesmas un ne bez pamata. Komponists jau ilgstoši ir viens no Latvijas zināmākajiem un populārākajiem cilvēkiem. Par godu viņa jubilejai LR2 skanēja tikai viņa dziesmas 85 stundas bez pārtraukuma. Šobrīd Paula dziesmas varat klausīties Pieci.lv nepārtrauktā strīmā – maestro radio ēterā vai šeit Radio.lv mājaslapā. 

Maestro radio – skan tikai internetā

Nepārtraukta Raimonda Paula mūzikas plūsma ir dzirdama tikai internetā – Maestro radio ēterā. Klausies komponista populārākos skaņdarbus Latvijā un ārzemēs 24 stundas diennaktī online tiešraidē. (FM viļņos šī plūsma nav dzirdama.)

Par Raimondu Paulu

Īstajā vārdā Ojārs Raimonds Pauls dzimis 1936. gada 12. janvārī, Rīgā. Sarakstījis mūziku vairāk kā 50 filmām, 3 baleta izrādēm. Izdevis vairāk kā 40 albumus un sarakstījis mūziku daudziem simtiem dziesmu.

Paula muzikālā daiļrade jau sen ir pārkāpusi viena cilvēka slieksni un kļuvusi par Latvijas tautas kultūras mantojumu. Ar šo mūziku ir uzaugušas vairākas paaudzes un ir skaidrs, ka maestro mūzika skanēs vēl ilgi pēc viņa aiziešanas mūžībā.

Šobrīd komponists ir enerģijas un spēka pilns un turpina radīt aizvien jaunas kompozīcijas. Jauni vai sabiedrībā iecienīti mūziķi, Pauls raksta mūziku daudziem un palīdz pacelties viņiem slavas saulītē.  Ja vēlaties uzzināt vairāk par komponista biogrāfiju un daiļradi, meklējiet wikipedia.org sadaļā

samazināt