Mans mīļākais radio ir radio Skonto – 2021. (Konkurss)

Iespējams, Latvijas populārākais radio konkurss ir radio “Skonto” rudens telefonakcija – atslēgas vārdu spēle, kuras laikā tiek zvanīts nejauši izvēlētiem numuriem. Galvenā balva – jauns auto.

Nosacījumi dalībai radio “Skonto” konkursā?

Ik rudeni radio “Skonto” DJ (vai datori) veic vairāk kā 1000 zvanus un sazvana vairākus simtus cilvēku. Jau ierasts, ka tikai daži no sazvanītajiem pasaka prasīto frāzi un kvalificējas konkursam, kura laikā var laimēt auto vai tikt pie mierinājuma balvām.

Finālā var iekļūt trīs līdz pieci laimīgie, bet, lai kļūtu par finālistu zvana saņēmējam ir jāatbild ar vārdiem – “Mans mīļākais radio ir radio “Skonto“.

Ja tas netiek darīts, atliek vainot sevi. Iespēja, ka jums piezvanīs atkārtoti ir ļoti zema.

Kā palielināt iespējas uzvarēt konkursā?

Radio “Skonto” zvana no jums nezināmiem numuriem, kas ir speciāli iegādāti tieši šīs akcijas vajadzībām. Ja redzat, ka zvana nezināms numurs, sakiet maģisko frāzi un varbūt paveiksies.

Jā, ja tas ir darba numurs, var iznākt neveikls brīdis un varat šķist neprofesionāli. Ko darīt?

Radio “Skonto” darbinieki zvanīšanas brīdi to translē radio tiešraidē. Klausieties Skonto visu dienu (akcijas norises periodā). Ja dzirdat, ka radio ēterā skan telefona pīkstieni un jums tieši tajā brīdī zvana nezināms numurs, sakiet prasīto frāzi.

Iespēja, ka jums zvanīs svešs, nezināms numurs tieši tajā brīdī joprojām pastāv, taču ir mazāka nekā tad, ja radio neklausīsieties.

Atskats vēsturē

“Skonto” atslēgas vārdu spēle noris jau 15 gadus un šajā laika periodā ir izspēlēti jau 15 auto. Palūkojieties, kā par uzvaru priecājās aizvadītā gada galvenās balvas uzvarētāja (video zemāk).


Vai varat ar pilnu pārliecību apgalvot –  “Mans mīļākais radio ir radio “Skonto” vai tomēr patīk kāda cita labāk?

Citas radiostacijas meklējiet Radio.lv sākumlapā, bet pilns saraksts piejams sadaļā – Radio.lv/AZ.