Norma radio

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Latviešu hiti radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"Radio7

Mūzika stili – funk, jazz fusion, jazz soul, pop soul, soul..

uzzināt vairāk

Norma radio – internetā – mūzika bez apstājas

norma-logoRadio nosaukums cēlies no zvaigznāja “Norma”, kas tika atklāts 17. gs un šķiet radio veidotājam Normundam Rutulim gana zīmīgs.

Interneta radio stacija atskaņo mūziku, ko Normunds Rutulis ir ilgstoši klausījies un atzinis par labu esam. Lielākā daļa dziesmu ir angļu valodā, taču vismaz reizi stundā noskan arī kāda dziesma latviski.

Norma radio skan 24 stundas diennaktī un to iespējams dzirdēt interneta tiešraidē Radio.lv mājaslapā vai radiostacijas tīmekļa vietnē.

Programma

Atšķirībā no citām radiostacijām, kas pievērš uzmanību oriģināla satura veidošanai, šī radiostacija koncentrējas tikai uz mūziku. Norma radio staciju varētu pielīdzināt Normunda Rutuļa mīļāko dziesmu pleilistei. Jā, 21. gs ikviens ar salīdzinoši maziem kapitālieguldījumiem var izveidot savu interneta radiostaciju. Ja dodat priekšroku mūzikai, nevis runām un sakrīt gaume, šī būs laba izvēle.

Tiem, kuriem vairāk interesē sarunas un reģionālie jaunumi varētu patikt Divu krastu radio stacija (Daugavpils un Jēkabpils ziņas), bet kristiešiem patiks Marija vai LKR.

Kontakti

samazināt