EHR Latviešu repa hiti

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Latviešu hiti radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"Radio7

Latviešu repam tagad savs kanāls – Repa hiti.

uzzināt vairāk

Latviešu reperi un repa mūzikas cienītāji tagad var klausīties pašmāju censoņu jaunos gabalus un jau zināmus hitus. EHR ir pacenties un radījis atsevišķu interneta radio strīmu tieši priekš reperiem.

Latviešu repa hiti

Kurus latviešu reperus jūs zināt? Gustavo aka Astarulsmirus, Gustavo, Sencis, Gačo, Xantikvariāts, Rolands Če, Prusax, Olas, Ansis – viņi visi ir dzirdami EHR repa kanālā. Ēterā pirmo reizi sāka skanēt 2022. gada rudenī un jau ir iemantojis savu pastāvīgo sekotāju loku.

Repa hitiem galvenā auditorija ir jaunieši, kas ir ar mieru vai pat izbauda repu latviešu valodā. Tas, protams, neliedz to klausīties jebkurā vecumā un iedomāties, ka vari repot labāk kā vietējie reperi.

Ko veidotāji saka par jauno repa radiostaciju?

“Pirmais radio kanāls ar 18+ atzīmi! Necenzēts hip-hops visu diennakti – no latviešu hip-hop zelta klasikas līdz pat jaunākajiem “bengeriem”.

Arvien pieaugošais popularitātes līmenis norāda uz to, ka latviešu reps ir spējis kļūt par svarīgu un ietekmīgu mūzikas žanru Latvijā. Tas nodrošina platformu, kur jaunieši var izteikt savas domas un emocijas muzikālā formātā, dziesmu teksti bieži izceļ sociālas problēmas, personiskās pieredzes un kultūras aspektus, kas ir tuvi jauniešu dzīvei Latvijā. Latviešu repa hiti var būt gan izklaidējoši, gan arī dziļi pārdomāti un vērsti uz vēstījuma nodošanu. Šāda veida mūzika iet roku rokā ar māksliniekiem, kuri izceļas ar savu drosmi, talantu un spēju atraktīvi paust sevi, tādējādi piesaistot gan vietējo, gan starptautisko auditoriju.”

Frekvences un tiešraide

Latviešu repa hiti ir dzirdami tikai online tiešraidē internetā Radio.lv mājaslapā vai EHR tīmekļa vietnē.

Kontakti

Sazinies ar radio kanāla veidotājiem e-pastā, pa tālruni vai sociālajos tīklos.

Jūs varētu interesēt arī Top radio, Piecilv, Star FM un Superhits.

samazināt