Radio “Skonto”

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Merkurs radio radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"crushfm

Populārākais komercradio Latvijā “Skonto” atskaņo, 80-to un 90-to gadu populārāko mūziku un reizēm arī jaunākos hitus.

Par “Skonto”

Vai esat ievērojuši, ka brīdī, kad apnīk klausīties kādu radiostaciju, kāds ieminas – uzslēdz Skonto. Lai arī mūzikas piedāvājums šeit mēdz atkārtoties, tomēr tās dziesmas, kas skan patīk daudziem un neraisa pretenzijas.

uzzināt vairāk

Skonto radio skan internetā tiešraidē 24 stundas diennaktī Latvijā un visā pasaulē, taču to var klausīties arī radioaparātā.
Radiostacijas panākumu ķīla ir spēja atlasīt pietiekami plašu mūzikas repertuāru, kas patīk lielākajai daļai tā auditorijas. Tautā iemīļotie dīdžeji un radio ētera balsis, kas jau kļuvušas par radiostacijas atpazīstamības zīmēm ir otrs stūrakmens uz ko balstās šī radiostacija.

Frekvences

Radiostacija ar vienu no plašākajiem FM Mhzu pārklājumuun to savā radioaparātā var klausīties visā valstī. Ja nedzirdi, klausies tiešsaistē radiostacijas mājaslapā vai Radio.lv

Aizpute 96,6 FM
Balvi 92,2 FM
Brocēni 98,1 FM
Cesvaine 99,8 FM
Cēsis 97,6 FM
Daugavpils 106,1 FM
Gulbene 96,7 FM
Jēkabpils 94,7 FM
Kuldīga 96,9 FM
Liepāja 97,5 FM
Limbaži 92,8 FM
Rīga 107,2 FM
Salacgrīva 88 FM
Talsi 87,5 FM
Valka 94,6 FM
Valmiera 97 FM
Ventspils 100,5 FM

Klausieties FM viļņos visā Latvijā jebkurā laikā. Radio “Skonto” online tiešraidē varat dzirdēt ne tikai visā Latvijā, bet arī visā pasaulē Radio.lv mājaslapā.

Vai visi radio var pārspēt Skonto?

Latvijā ir daudzas komerciālas un nekomerciālas radiostacijas. Liela daļa no tām spēlē gandrīz vai vienādu mūziku, taču latvieši dod priekšroku tieši šai radiostacijai. Kādēļ? Visi radio lv Skonto nevar un tuvākajos gados, visticamāk, nevarēs pārspēt, jo ieradumam ir liels spēks. Cilvēkiem ir ikdienas rituāli. Viņi ir uzstādījuši savus radioaparātus uz noteiktu frekvenci un negrib mainīties.

Jauniešiem ir cita gaume un varam prognozēt, ka brīdī, kad mainīsies paaudzes par Latvijā populārāko komerciālo radiostaciju varētu kļūt kāda cita. Šobrīd viss paliek pa vecam.

Kontakti

Jūs varētu interesēt arī citas radiostacijas –  LR3, SWH un XOFM. Plašāka radiostaciju izvēle iespējama Radio.lv sākumlapā

samazināt