SWH Gold

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Latviešu hiti radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"Radio7

Mierīga un populārākā mūzika no 80, 90-tajiem gadiem un mūsdienām.

uzzināt vairāk

SWH Gold raksturojums

Radiostacija darbību uzsākusi 2014. gadā. Galvenie SWH Gold atskaņotie mūzikas stili ir “Lounge”, vieglā pop mūzika (“soft pop”) un mūsdienu vieglā mūzika (“contemporary easy listening“).

  • Reizi stundā no plkst. 8.00 līdz plkst. 18.00 (desmit minūtes pirms apaļas stundas) arī skan ziņas latviešu un krievu valodā, bet pārējā laikā tikai mūzika.
  • Šī radiostacija spēlē visiem pazīstamas un mīļas melodijas, taču tās galvenais trumpis ir mazais reklāmu daudzums. Otrs trumpis ir iespēja dzirdēt dziesmas, ko citos radio dzirdēsiet reti vai nedzirdēsiet nemaz. Nosaukums SwWH gold ir izvēlēts apzināti, jo šeit tiek spēlēts popmūzikas zelta fonds.

Radio mēģina lavierēt starp nepieciešamību piesaistīt latviešu un krievu klausītājus. Kāds ir rezultāts? Ja vēlaties dzirdēt oriģinālu saturu, jāmeklē citas radiostacijas, jo šeit galvenā uzmanība tiek pievērsta mūzikas zelta fondam. Pozitīvi, ka dzirdamas arī dziesmas franču valodā.

SWH Gold netiek ieguldīti lieli resursi un publiski pieejamā informācija par to ir visai skopa. Par krievvalodīgo auditoru SWH koncerns cīnās, izmantojot zīmolu SWH+, kas šajā ziņā ir krietni populārāka par zelta radio.

Programma

Radiostacijas programmā galvenais uzsvars tiek likts uz mūzikas atskaņošanu. Papildus tiek atskaņoti raidījumi, ko var dzirdēt arī citos SWH radio staciju kanālos (ar izņēmumiem). Nozīmīgākie raidījumi:

  • Reģioni – Latvijas vizītkarte,
  • Kultūras mantojuma enciklopēdija,
  • Viltus ziņu detektors,
  • Ziņas [bez 10 minūtēm pilnā stundā, latviešu un krievu valodā],
  • Mūzika.

Frekvences

SWH Gold frekvence aptver Rīgas un Saldus apkārtnes. Ja vēlies to klausīties ārpus šiem reģioniem, citur Latvijā vai ārzemēs, noderēs Radio.lv pieejamā tiešraides atskaņošanas funkcija.

Rīga 90.0 FM
Saldus 104.4 FM

Kontakti

Klausies arī SWH Rock, Lounge FM, XO FM, Skonto plus, Alise Plus vai Kurzemes radio.

samazināt