Latvijas krievu radio stacijas

Krievu mūzika un citi skaņdarbi, ko izvēlas krievu radiostacijas Latvijā – Skonto Plus, Swh Plus, Top radio, Retro FM, Russkie Hiti, Avto radio, Alise plus, Baltkom, Mix FM u.c. Zemāk apkopotas arī daudzas Krievijas radio stacijas.

russkie hiti
crushfm-logo
topradio
avtoradio logo
mixfm
aliseplus
baltkom logo
powerfm
skontoplus
pik-radio
swhplus

Krievijas radio

Vairāk kā 40 krievu radio no Krievijas, t.sk. Record, Shanson, Europa Plus, Jumor FM vai Montecarlo un Latvijas (skat. augstāk) vienkopus. Klausies un izbaudi populārākās krievu estrādes, pop, rock, bērnu un citas radio stacijas.

jazzfm
Comedy
svoboda

 

Krievu radio – klausies Radio.lv

Krievu valoda ir dzimtā, saproti vai vienkārši patīk mūzika krievu valodā? Esi īstajā vietā. Radio.lv vari dzirdēt populārākās Krievijas radio stacijas, kur katrai ir savs, atšķirīgs stils. Klausies ziņas – “Svoboda”, bērniem varbūt patiks – “Destkoe radio”, populārāko dziesmu kaverversijas – “Shokolad”. Tāpat ir vesela virkne ar pop, hitu radiostacijām – Evropa Plus, NRJ, Rekord, kā arī krievu dziesmu radio.

Klausies un atrodi savas mīļākās radiostacijas krievu valodā vai vienkārši tās, kuras paredzētas krievvalodīgajiem un balso par tām. Tuvākajā laikā Krievijas radio saraksts tiks papildināts ar jauniem radio kanāliem. (Pilnu radiostaciju sarakstu meklē – radio.lv/az/)