Avto radio

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Latviešu hiti radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"Radio7

Pasaulē populārais auto radio formāts ar autovadītājiem svarīgu informāciju krievu valodā.

uzzināt vairāk

Par “Avto radio”

avtoradio logoRīta šovs, 80-to gadu mūzika, apsveikumi, pop mūzika un ceļu satiksmes aktualitātes – vai autovadītājiem ir vajadzīgs, kas vairāk?

Auto radiostacijas formāts ir populārs visā pasaulē, kur ir gana daudz autovadītāju, kas regulāri dodas uz/no darba. Sevišķi būtiski tas ir valstīs, kur nepareizi izvēlēts maršruts var likt sēdēt sastrēgumos vairākas stundas no vietas. Arī tiem, kas vēlas braukt cauri Rīgai var nākties auto sastrēgumā nosēdēt ilgāk par vienu stundu. Sevišķi liela iespēja, ka tas notiks ir pirms lielajiem svētkiem – Jāņi, Ziemassvētki, Jaungads, kad puse Rīgas dodas pie radiem vai uz savām lauku mājām ārpus galvaspilsētas.

Avtoradio klausītāji šādās reizēs, iespējams, ir soli priekšā citiem, jo būs laicīgi informēti par sastrēgumiem. Alternatīva, protams, ir pārbaudīt informāciju par satiksmes plūsmu Google Maps, Waze vai kādā citā aplikācijā, kas attēlo šo informāciju.

Muzikālais repertuārs patiks visiem, kas dzīvo krievu pasaules informācijas plūsmā un ciena jokus.

Frekvences

Šobrīd Avtoradio ir dzirdams FM viļņos – Krāslavā un Rīgā. Ja ir dators, planšete vai mobilais tālrunis Auto radio varēsi dzirdēt visā Latvijā un arī ārzemēs.

Krāslava 96.1 FM
Rīga 103.2 FM

Klausītājiem ir iespēja līdzdarboties avto radio programmas veidošanā. Zvaniet un rakstiet savus novērojumus par norisēm uz ceļa un valstī. Ja trāpīsiet tiešraidē vai ziņa liksies ievērības cienīga, to dzirdēs klausītāji radiostacijas ēterā.

Jūs varētu interesēt arī SuperHits, Mix FM, Alisa plus, vai EHR. Citas radiostacijas varat atrast Radio.lv sākumlapā vai sadaļā “Meklēt” (lapas augšpusē).

Kontakti

samazināt