Record radio

Par “Radio Record”

Pasaulē populārais auto radio formāts ar autovadītājiem svarīgu informāciju krievu valodā.

uzzināt vairāk

“Radio Record” (“Радио Рекорд“)  ir Sanktpēterburgā, Krievijā, bāzēta radiostacija. Tās formāts ir deju mūzika, trance, rock, deep house, future house, substep, popmūzikas remiksi un mūzika krievu valodā.

Savu darbību uzsākusi jau 1995. gadā un bija pirmā radiostacija Krievijā, kas spēlēja, galvenokārt, tikai deju mūziku. Klausītājiem ir iespēja piedalīties satura veidošanā, balsojot par mīļākajām dziesmām. Latvijas klausītājiem record radio ir pieejams arī caur satelītu, taču klausīties internetā ir daudz ērtāk.

Kā klausīties “radiorecord”?

Latvijā līdzīgu mūziku mēģina atskaņot NeonClub un daļēji arī EHR. Ja esat Sanktpēterburgā varat klausīties radiostaciju Record arī FM viļņos – 106,3 FM. Vienlaikus FM frekvencēs radio stacija skanēs arī citās Krievijas pilsētās. Līdzīgi arī pie mums SWHGold (krieviski) skan Rīgā un Saldū, bet, piemēram, StarFM skan visā Latvijā.

Internetā radio record ir dzirdams it visur, t.sk. Latvijā Radio.lv mājaslapā. Bez maksas, bez reģistrācijas un nepieciešamības ielādēt aplikācijas mobilajā telefonā. Atver un skan.

Kontakti

samazināt