Radio Energy

radiostacija "Skonto"radiostacija "SWH"radiostacija "Tev"radiostacija "STARFM"
radiostacija "LR1"radiostacija "LR2"radiostacija "LR3" - Klasikaradiostacija "LR4"
radiostacija "Pieci"xofm_logoradiostacija "LoungeFM"radiostacija "SWH Rock"
radiostacija "RelaxFM"radiostcija "Kurzemes radio"Latviešu hiti radiostacija "EHR"
EHR_superhitsRusskie hitiradiostacija "LKR"radiostacija "Marija"
topradioradiostacija "RetroFM"radiostacija "MixFM"Radio7

Popmūzika krievu un nedaudz angļu valodā.

uzzināt vairāk

Radio Energy atskaņo mūziku bez pārtraukumiem. Vienīgais izņēmums ir sevis pašreklāma krievu valodā (parasti skan apaļās stundās). Muzikālais repertuārs ir veidots ar mērķi sapurināt un ļaut turpināt darbus visas dienas garumā.

Radio Energy online tiešraide

Klausies energy radio savā datorā vai mobilajā telefonā caur internetu jebkurā vietā un laikā. Ja vēlaties klausīties šo radiostaciju FM viļņos, būs jūs jāapbēdina. “Energy radio” Latvijā darbojas kā interneta radiostacija un pieejama tikai online tiešraidē.

Radio.lv mājaslapā radioenergy vari dzirdēt kopā ar daudzām citām Latvijas un ārzemju radio stacijām.

Papildus informācija

Radiostacija izveidota 2015. gadā un šajā laikā ir spējis iemantot vairāku simtu, iespējams, pat tūkstošu klausītāju simpātijas. Tās moto – “More than just a Radio“. Kas ar šo tiek domāts, paliek neatklāts. Iespējams, te jāsaprot katra klausītāja iekšējais pārdzīvojums, kas rodas īpaši atlasītu pleilisti.

Apmeklējot radiostacijas mājaslapu, jūs varat atrast Hit music radio un Russian radio atskaņoto (populārāko) dziesmu sarakstu. Noklikšķinot uz kādas no izvēlnēm, apmeklētāji tiek novirzīti uz radioenergymusic.com mājaslapu, kur dziesmas var atskaņot pa vienai, līdzīgi kā Spotify vai citā straumēšanas servisā.

Kontakti

Radiostacijas autori sevi publiski neatklāj. Tiem, kas vēlas ar šo radio staciju sazināties ir vērts mēģināt to izdarīt caur viņu FB lapu.

Jūs varētu interesēt arī Skonto+, Lounge FM, Retro FM, Shanson vai Europa Plus. Plašāks radiostaciju saraksts pieejams Radio.lv sākumlapā, bet tās visas varat atrast katalogā (radio.lv/az/). Klausieties radio “Energy” un citas radio stacijas tiešsaistē Latvijā vai ārzemēs jebkurā laikā.

samazināt