Tas tik ir nummurs – radio spēle “Star FM” ēterā

Jau vairākus gadus pēc kārtas radio “Star FM” saviem klausītājiem vasaras sezonā piedāvā radio spēli “Tas tik ir nummmurs”.

Kā notiek spēle – “Tas tikt ir nummmurs”?

  • Piektdienās radio dīdžeji sevis izvēlētā veidā nosauc kādu ciparu, piemēram, 323.
  • Radio klausītāji, kuru auto numurā ir skaitlis 323, zvana uz Star FM studiju.
  • Pirmais, kas piezvana saņem balvā pilnu bāku ar degvielu no sadarbības partnera “Virši A”

Radio spēle ir ļoti vienkārša un neprasa no klausītājiem nekādas priekšzināšanas vai fiziskās spējas.

Viss, kas nepieciešams ir savs auto, nedaudz veiksme un ātra reakcija. Lai arī iespēja, ka radio ēterā tiks nosaukts skaitlis, kas ir tieši jūsu auto nav īpaši augsta, tomēr tāda iespēja vienmēr pastāv. Trīs skaitļu kombinācijas vietā var tikt nosaukti arī divu ciparu kombinācija, piemēram, 45 vai pat tikai viens skaitlis 8. Uzvarēs tas, kurš būs visātrākais.

Kā izmantot iegūtu balvu?

Virši A benzīntanki šobrīd ir pieejami lielā daļā Latvijas teritorijas (60 stacijas) un to skaits regulāri tiek papildināts. Tas nozīmē, ka pieliet pilnu bāku savam auto varēsiet maksimāli ātri.

Kā klausīties Star FM?

Jūs varat klausīties STAR FM tiešraidi internetā Radio.lv mājaslapā vai FM viļņos visā Latvijā. Svarīgi atzīmēt, ka interneta tiešraidē radiostacija ir dzirdama ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Tas nozīmē, ka konkursā var piedalīties arī latvieši ārzemēs. Pieliet pilnu bāku būs iespējams arī atbraucot ciemos uz Latviju. Ērti un izdevīgi.