Topradio jaunie īpašnieki Latvijā – TV3 Group

ASV uzņēmumam “Providence Equity Partners” piederošais “TV3 Group” 2021. gada 16. jūlijā paziņoja, ka iegādāsies Top radio. Krievu valodā skanošā radio stacija ir viena no iecienītākajām krievvalodīgo vidē Latvijā.

Jaunās radiostacijas iegāde ļaus “TV3 Group” palielināt krievvalodīgo auditoriju un veiksmīgāk cīnīties par reklāmdevēju finanšu līdzekļiem.

Līdz šim “TV3 Group” jau piederēja latviski raidošā Star FM, kas regulāri ierindojas Latvijas komerciālo raidstaciju top 5.

Par jaunajiem Top Radio īpašniekiem

“Providence Equity Partners” Latvijā pieder mobilo sakaru operators –  “Bite”,  “TV3 Group” (ietilpst tv kanāli –  TV3, TV3 Life, TV3 Mini, TV6, 3+, , kā arī Starfm un tagad arī Top radio).  Providence Equity Partners vienlaikus arī pieder dažādi mobilo sakaru operatori, TV un radio kanāli Eiropā un Ziemeļamerikā.


Papildus informācija

Oficiālais paziņojums par radiostacijas iegādi izlasāms šeit – https://skaties.lv/zinas/mediju-grupa-tv3-group-paraksta-ligumu-par-krievu-valoda-raidosa-top-radio-iegadi/

Uzņēmumam piederošie zīmoli un apakšuzņēmumu pilns saraksts apskatāms šeit – https://www.provequity.com/portfolio?name=&sector=all&region=all&vertical=all&status=all